Шильди та шильдики

//Шильди та шильдики
Шильды и шильдики

Будь-який товар або організація, культурний захід або семінар потребують реклами та презентації. Найбільш поширеним та доступним видом рекламної продукції, що передає дух та фірменний стиль компанії, є шильди, або, більш простими словами, об’ємні наліпки (етикетки).

Звичайні плоскі наліпки швидко втрачають свій святковий вигляд, вигорають під променями світла та скручуються по краях. Не товарний вигляд створює негативне враження про предмет реклами. Нові технології привели на зміну плоским наліпкам, об’ємні шильдики.

Об’ємні налипки (або, як їх ще називають, шильди) – це етикетка, покрита шаром полімерної смоли. Об’ємне покриття створює ілюзію тривимірності та погляд мимоволі зупиняється на красивому зображенні, формуючи позитивний імідж організації.

Новий вид рекламної продукції швидко зайняв свою нішу, тепер його шукають під різними назвами: об’ємні етикетки, смоляні наліпки, шильди і шильдики.

Назв багато, а виготовлення здійснюється за одним методом: на самоклеючу основу наноситься прозорий шар полімеру товщиною від 1,5 до 2 мм. Для виготовлення полімеру використовується прозорі та еластичні поліуретанові смоли.

Чому виготовлення шильдиков вигідно?

Шильди відрізняються тривалим терміном експлуатації. Ці об’ємні наліпки зі смоляним покриттям зберігають свій презентабельний вигляд протягом 10 років та більше. Їх гладка прозора поверхня викликає позитивні емоції, які підсвідомо переносяться на рекламований об’єкт.

Виступаючи завершальним штрихом у дизайні продукції, шильди привертають увагу клієнтів, тим самим допомагаючи реалізовувати продукт. Крім того ці смоляні наліпки підвищують узнавання бренду та сприяють формуванню підвищеного попиту на товар, вигідно виділяючи його серед ідентичних примірників. До всього іншого, шильдики дуже складно підробити.

Переваги

  1. Стійкість до впливу несприятливих погодних умов (перепад температур, висока вологість, сніг та дощ та т.п.)
  2. Термін експлуатації до 10 років та більше
  3. Збереження первісної насиченості кольору: стійкість до впливу сонячних променів (uv-випромінювання)
  4. Стійкість до інших агресивних засобів (масло, бензин та ін.)
  5. Відновлення форми після механічного пошкодження

Замовляйте виготовлення шильдів в нашій компанії «ВІК». Обсяг тиражу – на ваше замовлення, але звернемо вашу увагу на те, що собівартість об’ємних наліпок значно зменшується при замовленні партії в 1000 штук та більше.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.