Наліпки на крейдованому папері або плівці для продуктів та готової їжі.

//Наліпки на крейдованому папері або плівці для продуктів та готової їжі.
Изготовление и печать наклеек для продуктов и еды - компания ВИК Принт, Украина - vikprint.com.ua

У період карантину зростання попиту на доставку продуктів і готової їжі суттєво зросло. Контейнери з їжею зручно брати з собою в офіс або на навчання, а маркування на упаковці не дасть заплутатися в їжі. Для таких цілей в основному виготовляються наклейки на самоклеючому крейдованому папері або плівці.

Основна перевага паперових наклейок у тому, що вони набагато дешевші, але недоліком є ​​те, що ця наклейка нестійка до вологи, і менш стійка до фізичних впливів.

Паперові наклейки можна ламінувати або лакувати, захищаючи надруковане зображення. Бувають випадки, коли потрібне виготовлення міцних та вологостійких наклейок – у такому разі наклейки виготовляються на білій або прозорій плівці.

Наклейки на плівці не бояться води, мають чудову адгезію і відокремлюються від основи, не залишаючи слідів. За бажанням можна виготовити наклейки будь-якої форми.

Наклейки з плоттерною фігурною підрізкою значно більшою мірою привертають увагу потенційних клієнтів.

Також плоттерна підрізка незамінна при виготовленні наклейок невеликого розміру. У цьому випадку виріб віддається клієнту в аркушах, з яких легко відокремлюється кожна наклейка. Наша фірма допоможе розробити та виготовити наклейку на упаковку будь-якої складності.

Приклад наклейки на крейдованому папері або плівці для продуктів та готової їжі - компанія Вік Прінт width=Приклад наклейки на крейдованому папері або плівці для продуктів та готової їжі #2 - компанія Вік Прінт

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.