Упаковка з картону – важливість якості та дизайну

//Упаковка з картону – важливість якості та дизайну
Изготовление на заказ, печать упаковки (коробки) #7 - компания ВИК принт Украина, vikprint.com.ua

Мабуть, перше, що спадає на думку при необхідності упакувати що-небудь – це картонні коробки. Насправді картонна упаковка є одним з найбільш зручних і красивих видів тари для продукції.

Упаковка з картону служить захистом та при правильному підході, рекламним інструментом для товару. Важко недооцінювати її роль в нашому побуті.

Кожне виробництво та реалізація виробів неможливі без застосування картонної упаковки.

Картонна упаковка має кілька завдань:

  • охороняти товар від пошкоджень;
  • привертати увагу потенційних покупців.

Картонна упаковка для продукції — як одяг для людини: чим вона нарядно, тим привабливіше товар для покупців. Красива на вид та приємна для очей упаковка притягує наші погляди та підштовхує до покупки. Напевно в світі немає такої людини, яка хоча б хоч раз не повівся на шикарно упакований продукт.

Тому, виготовлення упаковки є дуже відповідальним завданням. А оскільки упаковка призначена привертати увагу, то її дизайн – це справжнє мистецтво. Розробити дизайн, який буде допомагати продавати товар, під силу тільки професіоналам. У цьому питанні потрібен і досвід та розуміння психології покупця, тому дані питання, якщо у вас немає своїх дизайнерів, ви впевнено можете довірити нашої компанії.

Когда дизайн готов, переходим к этапу изготовления. Привлекательная упаковка из картона не возможна без высококачественной печати.

Уявіть перед собою два ідентичних товару, але тільки один упакований в білу акуратну коробку, а інший – в звичайну картонну, сірого кольору, причому вартість однакова або відрізняється зовсім небагато. Який товар ви виберете? Без сумнівів, більшість вибере товар в білій картонній коробці.

Як бачимо, акуратність та якість оформлення (друку) при виготовленні упаковки, в подальшому, відіграють велику роль при реалізації товару.

Але крім краси, важливо те, наскільки зручно, швидко та легко збираються, складаються та відкриваються картонні упаковки.

Здавалося б звичайна упаковка з картону, а скільки нюансів при її виготовленні. Тому дуже важливо: кому ви довірите виготовлення та друк упаковки для своєї продукції. Навіть звичайна транспортувальна тара, як мінімум, повинна відповідати вимогам надійності.

Наша компанія виготовляє як стандартні картонні коробки, так і дизайнерські картонні упаковки для різних видів товарів.

Нам підвладні будь-які види коробок, тому телефонуйте (057) 717-98-54, уточнюйте деталі і оформляйте замовлення на якісну упаковку з картону.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.